lip

Zaproszenie na musical “West side story”

Zarząd Oddziału Białostockiego SEP zaprasza na wspólne wyjście do Opery i Filharmonii Podlaskiej na popremierowe spektakle musicalu L. Bernsteina “West side story”. Zarezerwowaliśmy dla SEP 45 biletów na dzień 08.10.2022 r. (sobota) i 88 biletów na dzień 09.10.2022 r. (niedziela). Biuro Oddziału przyjmuje zgłoszenia chętnych do udziału w imprezie. Promocyjny koszt biletów: normalny 126,00 zł, ulgowy 117,00 zł. Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są m.in. (za okazaniem odpowiedniego dokumentu): emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i bezrobotni, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz nauczyciele szkolnictwa artystycznego. Wpłaty w gotówce przyjmuje Biuro Oddziału do dnia 10 sierpnia 2022 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość biletów jest ograniczona.

Zapraszamy !