STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH

ODDZIAŁ BIAŁOSTOCKI

www.sep.bialystok.pl

ODDZIAŁ ODZNACZONY
ZŁOTĄ ODZNAKĄ
HONOROWĄ
SEP

Lp.
Nazwisko i imię
Nazwa Koła
1.
Sosnowski Mirosław
Członek Honorowy SEP
2.
Baranowska Halina
Koło SEP przy ELTOR Białystok
3.
Bardłowski Jan Krzysztof
Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
4.
Bartoszewicz Andrzej
PGE Dystrybucja RE Augustów
5.
Bartuś Olga
PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
6.
Batruch Kazimierz
Koło Oddziałowe nr 2
7.
Bazyluk Zbigniew
Koło Oddziałowe nr 5
8.
Bogusz Dariusz
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
9.
Busłowski Jerzy
Koło SEP przy APS S.A.
10.
Charkiewicz Bogdan
Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
11.
Dąbrowski Andrzej
PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
12.
Dąbrowski Grzegorz
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
13.
Grześ Andrzej
Koło Oddziałowe nr 1
14.
Hołdyński Grzegorz
Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
15.
Hoszowski Mieczysław
Koło Oddziałowe nr 5
16.
Jasiński Wojciech
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
17.
Kalbarczyk Krzysztof
Koło SEP przy ZETO S.A.
18.
Kamińska Barbara
Koło SEP przy Orange Polska SA
19.
Kazarez Krzysztof
Koło SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych
20.
Klimowicz Włodzimierz
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
21.
Kłak Ryszard
EmiTel Sp. z o.o.
22.
Kobyliński Krzysztof
Koło SEP przy Instytucie Energetyki Zakład Doświadczalny
23.
Koczewski Kazimierz
PGE Dystrybucja Białystok Teren
24.
Kołłątaj Jerzy
Koło Oddziałowe nr 1
25.
Kosiński Wiesław
Koło SEP przy Zespole Szkół Mechanicznych
26.
Kozłowska Joanna
Koło SEP przy Orange Polska SA
27.
Krasnodębski Jarosław
PGE Dystrybucja RE Sokółka
28.
Krasowski Michał
Koło SEP przy ELTOR Białystok
29.
Kunda Adam
Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
30.
Kuźmicki Stefan
Koło SEP Służb Mundurowych
31.
Lewczyk Jerzy
EmiTel Sp. z o.o.
32.
Leszczyński Jacek
PGE Dystrybucja RE Augustów
33.
Leszczyński Marcin
Koło SEP przy EKTO Sp. zo.o.
34.
Lisowski Tadeusz
Koło Emerytów Energetyków
35.
Litwińczuk Bolesław
Koło SEP przy Orange Polska SA
36.
Luto Mariusz
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
37.
Łapiński Leszek
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
38.
Łapiński Marek
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Łapach
39.
Łozowski Krzysztof
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
40.
Łukaszuk Marek
PGE Dystrybucja Białystok Teren
41.
Miłkowski Jacek
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
42.
Misiukiewicz Andrzej
PGE Dystrybucja Białystok Teren
43.
Mroczkowska Halina
Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
44.
Mytnik Paweł
Koło Oddziałowe nr 4
45.
Nizio Mateusz
Koło SEP przy APS S.A.
46.
Orłowski Bartłomiej
PGE Dystrybucja Białystok Teren
47.
Orzechowski Jan
Koło SEP przy Elektrociepłownii Białystok S.A.
48.
Paul Arkadiusz
PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
49.
Pawluk Bogumiła
Koło SEP przy EKTO Sp. zo.o.
50.
Pawluk Mirosław
Koło Oddziałowe nr 1
51.
Pietrzykowska Alina
PGE Dystrybucja Białystok Teren Koło w Bielsku Podlaskim
52.
Płazak Kazimierz
Koło Oddziałowe nr 4
53.
Poniatowski Józef
Koło Oddziałowe nr 4
54.
Potocki Waldemar
EmiTel Sp. z o.o.
55.
Radomska-Czalej Janina
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
56.
Reut-Jaworowski Sebastian
PGE Dystrybucja Białystok Teren
57.
Sajczyk Andrzej
Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
58.
Sasinowski Grzegorz
Koło SEP przy APS S.A.
59.
Skorulski Jarosław
Koło SEP przy ELREM Sp. z o.o.
60.
Sulkowski Marcin
Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
61.
Swiderska Wiesława
Koło Oddziałowe nr 2
62.
Tolko Tomasz
PGE Dystrybucja RE Sokółka
63.
Tomaszewski Stanisław
PGE Dystrybucja RE Białystok Miasto
64.
Tomczak Dariusz
Koło SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych
65.
Trypuć Józef
Koło SEP przy BIATEL S.A.
66.
Tworkowski Zenon
Koło Emerytów Energetyków
67.
Tymiński Kamil
Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
68.
Uściłło Henryk
Koło Emerytów Energetyków
69.
Werdoni Jarosław
Koło SEP przy Politechnice Białostockiej
70.
Więcko Joanna
Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej
71.
Włodkowski Krzysztof
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
72.
Woliński Krzysztof
PGE Dystrybucja Oddział w Białymstoku
73.
Zelkowski Ryszard
Koło Emerytów Energetyków
74.
Zielenkiewicz Mirosław
Koło SEP przy RST Sp.J.
75.
Żochowski Bogusław
Koło SEP przy Orange Polska SA
76.
Żurkowski Jan
Koło Oddziałowe nr 1
77.
Żywolewski Bartłomiej
Koło Studenckie przy Politechnice Białostockiej

 

 

 

SEP Oddział Białostocki

Zakresem działalności SEP obejmuje elektrotechnikę, energetykę, elektroenergetykę, elektronikę, radiotechnikę, optoelektronikę, bionikę, techniki informacyjne, informatykę, telekomunikację, automatykę, robotykę i inne dziedziny pokrewne. (Statut SEP § 2.1)

Kontakt

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 15-950 Białystok Telefon: (85) 742-85-24 Email:biuro@sep.bialystok.pl Biuro czynne: poniedziałek-piątek w godz. 8:00 – 16:00
SEP Białystok 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone